مرکز فروش بذر استاندارد پیاز اطلس

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی انواع بذر پیاز استانداردصادرات بذر استاندارد پیاز اطلس

بذر استاندارد پیاز اطلس برای کاشت و توسعه دادن کار کشاورزان بسیار مفید فایده است. مرکز فروش بذر استاندارد پیاز اطلس اقدام به ارائه این محصول به صورت عمده و در مقادیر بالا کرده است تا بتواند نیاز کشاورزان را پاسخگو باشد و کشاورزان به راحتی بتوانند با خرید بذر پیاز، پیاز های با کیفیت و بیشتری را در مزارع خود پرورش دهند.

مرکز فروش بذر استاندارد پیاز اطلس

ویژگی انواع بذر پیاز استاندارد

ویژگی انواع بذر پیاز استاندارد همان طور که می دانید برای کاشت هر گیاهی باید دانه یا بذر آن گیاه را داشته باشیم تا بتوانیم اقدام به کاشت آن کنیم و از آن جایی که پیاز در جامعه بسیار پر مصرف است و نیاز بسیار زیادی برای پیاز وجود دارد باید کشاورزان بذر های با کیفیت و زیادی داشته باشند تا بتوانند پیاز را در مقادیر بالا در باغ خود بکارند و برداشت کنند. بذر پیاز عنبری یکی از برند های بذر پیاز است که دارای کیفیت خوبی است و همواره کشاورزان از خرید این نوع بذر استقبال کرده اند چرا که این بذر پیاز های خوب و آبدار و درشت و شیرینی می دهد. از جمله خصوصیاتی که یک بذر خوب باید داشته باشد این است که پیاز خوش رنگی را بعد از کاشته شدن ارائه بدهد و همین طور پیاز های با اندازه های مناسب که نه خیلی بزرگ باشد و نه خیلی ریز اندازه متوسط داشته باشد و پوست رویی آن اگر برای صادرات است بهتر است کمی ضخیم تر باشد. تا در جا به جایی ها دچار خرابی نشوند و با ضربه دیدن آسیب نبینند. با همه این توضیحات می توانید یک بذر خوب را تشخیص بدهید.

صادرات بذر استاندارد پیاز اطلس

صادرات بذر استاندارد پیاز اطلس بذر پیاز صادراتی باید قاعدتا از کیفیت بهتری برخوردار باشد تا امکان صادرات به کشور های خارجی را داشته باشد. صادرات پیاز یکی از صادرات های پرسود برای تاجران است به این علت که تنها مواد لازم برای تهیه پیاز داشتن یک زمین زراعی و بذر مناسب است تا پیاز به دست بیاید و تاجر آن را صادر کنند پس با یک مبلغ کمی پیاز را می توان تولید کرد و به صورت عمده در مقادیر بالا صادر کرد.
قیمت پیاز معمولا یک قیمت مقرون به صرفه است چرا که نیاز روز هر خانه ای است و پیاز در همه خانه ها با هر غذاییی استفاده می شود هم به صورت خام و هم به صورت پخته شده. اما قیمت صادراتی این محصول قیمت به نسبت بالاتری است چون باید برای تاجر سود کافی را داشته باشد.

پیاز هم مثل همه محصولات به صورت آنلاین به فروش می رسد به این صورت که با مدیر فروش ارتباط می گیرید و میزان دلخواه را سفارش می دهید.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *