مرکز عرضه بذر استاندارد گوجه فرنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بذر گوجه فرنگی استانداردپخش انواع بذر استاندارد گوجه فرنگی

هم اکنون امکان فروش و ارائه بهترین بذر گوجه از سوی اختصاصی ترین مرکز عرضه این محصول میسر گشته و می توانید به راحتی به بذر استاندارد گوجه فرنگی دسترسی پیدا کنید. این بذر، ارقام مختلفی را شامل گردیده و یکی از برترین نوع آنها رقم سوپرشف می باشد. این محصول را می توان یکی از بهترین انواع بذر گوجه فرنگی صادراتی معرفی کرد که به دلیل برخورداری از کیفیت و قیمت مناسب، بازارهای فروش خارجی را نیز در نوردیده است.

مرکز عرضه بذر استاندارد گوجه فرنگی

مشخصات بذر گوجه فرنگی استاندارد

مشخصات بذر گوجه فرنگی استاندارد برای حاصل آمدن محصولی مانند گوجه فرنگی که در سبد غذایی ما انسان ها جایگاه مهمی را به خود اختصاص داده، نیاز به کاشت بذر گوجه در اراضی و یا گلخانه های مختلف خواهد بود؛ در واقع ابتدا باید به کاشت بذر گوجه اقدام کرده و در نهایت منتظر به عمل آمدن میوه گوجه از آن بود.
البته برای حصول به بهترین نوع گوجه، نیاز به یک بذر استاندارد گوجه فرنگی می باشد که تنوع بالایی از ارقام را شامل گردیده و ما در اینجا به ذکر مشخصات یکی از بذرهای استاندارد و عالی یعنی بذر گوجه سوپرشف خواهیم پرداخت:

  1. این نوع بذر در مناطقی که از آب و هوای مرطوب و گرم برخوردار می باشند، بهترین بازدهی را به دنبال خواهد داشت و به هیچ وجه مناطق دارای آب و هوای سرد برای آن مناسب نخواهند بود.
  2. بهترین دمایی که برای کاشت این بذر، مناسب خواهد بود، دمای ۱۹ تا ۲۹ درجه سانتیگراد بوده و دمای کمتر از ۱۵ و بیشتر از ۳۵ درجه سانتیگراد هم برای آن مضرند.
  3. خاکی که برای کاشت این بذر در نظر گرفته می شود، باید غنی بوده و از زهکشی مناسب نیز برخوردار باشد.
  4. زمین هایی که از خاک شنی برخوردار می باشند؛ کاملاً مناسب برای کاشت این بذر بوده و بنابراین در چنین محیطی زودتر به بار خواهد نشست.
  5. خاک دارای پی اچ ۵/۵ تا ۷ نیز جهت کاشت بذر فوق، عالی به نظر رسیده و کود مورد نیاز برای آن کود غنی از مواد آلی و غذایی خواهد بود.
  6. گوجه هایی که از این بذر به عمل می آیند، حاوی کیفیت لازم، شکل تخم مرغی و زودرس می باشند.

پخش انواع بذر استاندارد گوجه فرنگی

پخش انواع بذر استاندارد گوجه فرنگی هم اکنون پخش بذر گوجه فرنگی ارزان و استاندارد همراه با ارقام مختلف از جمله بذر گوجه فرنگی رقم سوپرشف میسر گشته و می توانید نسبت به سفارش و تهیه این محصول اقدام نمایید، محصول نامبرده را می توان یکی از معروف ترین بذرهای گوجه خواند که تا به حال با تقاضا و درخواست های بسیاری مواجه بوده است.
اما یکی از مراکزی که اقدام به پخش مستقیم بذر گوجه فرنگی نموده و به راحتی از طریق آن می توانید بذر سوپرشف یا هر رقم دیگری را تهیه نمایید، مجموعه پیش رو بوده که در آخر چنین محصولاتی را تقدیمتان خواهد کرد:

  • بذر گوجه فرنگی موجود در بسته بندی های مناسب و متنوع
  • بذر پربار و پر بازده
  • قابل کاشت، هم در گلخانه و هم در انواع فضای باز
آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 منهای 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *