مرکز خرید بذر خربزه واریته جلالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی درباره بذر خربزه واریته جلالیقیمت فروش بذر خربزه واریته جلالی

خربزه را می توان یکی از صیفی جات محبوب معرفی کرد که معمولاً در تابستان به بازار آمده و آن را به صورت خنک میل می کنند، چرا که در رفع عطش بسیار موثر خواهد بود. اما پیش نیاز تولید این محصول، کاشت بذر خربزه در زمین ها و یا گلخانه بوده که اگر بخواهیم بهترین نوع بذر خربزه را نام ببریم، می توان به بذر خربزه واریته جلالی اشاره کرد که منجر به حصول محصولات صادراتی با کیفیت بسیار بالا خواهد شد.

مرکز خرید بذر خربزه واریته جلالی

نکاتی درباره بذر خربزه واریته جلالی

نکاتی درباره بذر خربزه واریته جلالی یکی از بهترین انواع خربزه که چه در بازار داخلی کشور و چه در بازارهای صادراتی به ارزش و جایگاهی بسیار خوب دست پیدا کرده، خربزه رقم جلالی است که با نام های تجاری خاص مانند «ایوانکی» و «راکی» نیز مورد خطاب قرار می گیرد.
همچنین این رقم را می توان یکی از قدیمی ترین ارقام خربزه دانست که برای کشت و تولید آن از بذر مخصوص این محصول همچون بذر خربزه واریته جلالی بهره می برند.

در ادامه به ذکر نکاتی مهم درباره بذر خربزه جلالی خواهیم پرداخت:

  1. این محصول از سری بذرهای میان رس به شمار آمده و خربزه ای که از این بذر به عمل می آید، از لحاظ ظاهری شبیه به فرم اشک یا تخم مرغ می باشد.
  2. این بذر نسبت به بیماری هایی که ممکن است باعث تهدید شوند، مانند بیماری فوزاریوم، مقاومت بالایی نشان داده و از این رو دچار آسیب نخواهد شد.
  3. محصولاتی که حاصل این بذر می باشند، نه تنها از ارقام بازار پسند و پرفروش محسوب می شوند، بلکه از امکان حمل و نقل نیز به طور کافی بهره برده و لذا صحیح و سالم به مقاصد فروش تحویل داده خواهند شد.

قیمت فروش بذر خربزه واریته جلالی

قیمت فروش بذر خربزه واریته جلالی با توجه به اینکه خربزه های جلالی بسیار گوشت دار بوده و همچنین طعم شیرین و مطبوعی را نیز به خود اختصاص داده اند، لذا مورد پسند خیل عظیمی از مصرف کنندگان قرار گرفته اند و بی جهت نیست که توانسته اند علاوه بر کسب آمار قابل ملاحظه در حوزه فروش داخلی، سهم بالایی از فروش خارجی را نیز از آن خود کرده و در بازارهای صادراتی حضور یابند.

اکنون با توجه به همین امر شاهد توسعه فروش بذر خربزه واریته جلالی نیز می باشیم که از سوی کشاورزان و گلخانه داران مورد توجه قرار گرفته و درخواست های بسیاری را به دنبال داشته است.
یکی از علل افزایش تقاضا برای این بذر، علاوه بر محبوبیت خود خربزه جلالی، قیمت بذر خربزه است که دارای درجات بسیار مناسبی بوده و امکان تهیه راحت را برای تمامی خریداران فراهم نموده و شما نیز می توانید از این فرصت، نهایت استفاده را ببرید.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ده منهای 5 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *