مرکز خرید بذر خربزه مینو

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با بذر خربزه آناناسیآشنایی با صادرکنندگان بذر خربزه مینو

خربزه مینو اصل جزء خوشمزه ترین میوه های تابستانی به شمار می آید. این میوه بسیار آبدار بوده و خواص بسیار زیادی دارد. کشت خربزه بسیار راحت است و کسانی که در مناطق گرم و خشک هستند، می توانند به راحتی آن ها را کاشته و کشت نمایند. مرکز عرضه مستقیم بذر خربزه مینو اصل، بهترین و با کیفیت ترین بذر ها را در ابعاد و اندازه های مختلف و همچنین نوع های مختلف خربزه به مشتریان و متقاضیان خود عرضه و ارائه می کند.

مرکز خرید بذر خربزه مینو

آشنایی با بذر خربزه آناناسی

آشنایی با بذر خربزه آناناسی خربزه گیاهی یک ساله و علفی است که ساقه طویل، خزنده دارد و برگهای درشت آن بصورت متناوب در طول ساقه می‌ روید. از محور برگ ها، گل‌ های نر و ماده به وجود می آید و تعداد گل های نر همیشه بیشتر از گل های ماده است. کشت بذر خربزه مینو مشهدی، بهترین نتیجه را در آب و هوای گرم و خشک می‌ دهد و طعم آن شیرین تر و مطبوع تر خواهد شد. خربزه در انواع خاک ها (رسی شنی و لومی) به عمل می آید ولی در خاک های خیلی اسیدی رشد نمی کند. pH 6 تا ۷ را می پسندد و نیاز به نور فراوان دارد. در نواحی خشک و نیمه خشک خربزه و طالبی را باید منظم آبیاری نمود.

بذر خربزه مینو مشهدی به دو صورت آبی و دیم کشت می شود. در کشت آبی به دو روش کشت قدیم و جدید عمل می شود. در کشت قدیم، عمق جوی ۵۰ سانتی متر، عرض آن ۷۰-۶۰ سانتی متر و فاصله مرکزی جوی با جوی بعدی را حدود ۴ متر در نظر می گرفتند. عمق کاشت بذر ۳-۵ سانتی متر، فاصله روی ردیف ۵-۳ متر و فاصله بین بوته ها ۵۰-۷۰ سانتی متر بوده است که معمولا در هر دو طرف جوی کشت می شده است.

آشنایی با صادرکنندگان بذر خربزه مینو

آشنایی با صادرکنندگان بذر خربزه مینو مرکز فروش بذر خربزه پرایمی، بهترین و با کیفیت ترین بذر ها را به مشتریان و متقاضیان خود عرضه و ارائه می کند. قیمت بذر خربزه اصل به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

اولین و مهم ترین عامل در تعیین قیمت بذر خربزه آناناسی، اندازه بذر می باشد. بذر هایی که تپل تر و کشیده تر هستند، نسبت به بذر های لاغر و کوچک قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند.

عامل بعدی در تعیین قیمت بذر ها، نوع بذر است. اگر نوع بذر از نوع آبی باشد، قیمت بیشتری نسبت به بذر های خشک و دیمی دارد.

عامل بعدی در تعیین قیمت این بذر ها، برند آن ها است. برند مینو جزء با کیفیت ترین و بهترین بذر های خربزه می باشد که طعم بسیار خوشمزه و شیرینی داشته و کاملا آبدار است.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *