قیمت روز بذر گوجه فرنگی سیوند نیم کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعات فنی بذر گوجه فرنگی سیوندپخش بذر گوجه فرنگی سیوند نیم کیلویی

قیمت روز بذر گوجه فرنگی سیوند نیم کیلویی در نمایندگی های عرضه کننده موجود است. از این بذر برای کشت گوجه ربی استفاده می شود. شکل میوه این بذر کروی می باشد شکل ظاهری گوجه این بذر به صورت یکنواخت می باشد. از این بذر بیشتر در محیط گلخانه استفاده می کنند میزان باردهی آن در صورت مناسب بودن شرایط بیشتر از گونه های دیگر بوده است.

قیمت روز بذر گوجه فرنگی سیوند نیم کیلویی

اطلاعات فنی بذر گوجه فرنگی سیوند

اطلاعات فنی بذر گوجه فرنگی سیوند اطلاعات فنی بذر گوجه فرنگی سیوند به این صورت است که بیشتر علاقمندان از این محصول برای  کشت گوجه گوشتی استفاده می کنند از این گوجه فرنگی در زمینه تولید رب و انواع سس در داخل کشور استفاده می شود. شکل ظاهری گوجه این بذر به صورت گرد بوده که رنگ آن قرمز شفاف می باشد. اندازه های گوجه های مربوطه به صورت یکنواخت می باشد این گوجه ها قابلیت مناسبی برای نقل و و انتقال دارند و به راحتی تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

رشد گیاه مربوطه نامحدود بوده است و زمان کشت آن نیز شهریور ماه گزارش شده است. گوجه های سیوند به صورت خوشه ای گل می دهند وزن گوجه ها ۴۰ تا ۴۵ گرم بوده است این بذر در واقع از نوع اصلاح شده بوده است که به نوع مقاوم و پر بار تبدیل شده است. گوجه های سیوند زودرس بوده و اط طول عمر بیشتری نیز برخوردار می باشند. از این بذر برای برداشت های منفرد می توان استفاده کرد. خوشه ها را همراه با ساقه نیز می توان برداشت کرد.

بعد از جوانه زدن بذر باید به دما و رطوبت خاک گوجه دقت کافی را داشت نباید خاک گوجه به صورت خشک بوده باشد چون در این صورت گل های گوجه خشک می شود خاک این گوجه فرنگی باید همیشه رطوبت کافی را داشته باشد هفته ای یک بار می تواند نیاز آبی این گونه را تامین کند خاک گیاه نیز بیاد املاح مورد نیاز گوجه را داشته باشد.

پخش بذر گوجه فرنگی سیوند نیم کیلویی

پخش بذر گوجه فرنگی سیوند نیم کیلویی پخش بذر گوجه فرنگی سیوند نیم کیلویی به این صورت در سطح بازار صورت می گیرد. مشتریان بذر سیوند را با روش های متعددی می توانند تهیه کنند بذر سیوند را به صورت مستقیم می توان سفارش داد در این روش محصول با هزینه ارزان تامین می شود. روش دیگر برای به دست آوردن بذر گوجه فرنگی سفارش عمده بوده است در این روش نیز بذر با هزینه ارزان تامین می شود.

قیمت بذر گوجه فرنگی تا حدودی به نوع بذر بستگی دارد هر کدام یک از بذر های قیمت خاص خود را دارا می باشند مصرف کننده بذر مورد نظر خود را به صورت بدون واسطه نیز می تواند سفارش دهد.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − سه =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *