قیمت بذر خربزه مینو در سال ۹۹

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره روش کاشت بذر خربزهفروشنده بهترین بذر خربزه مینو

خربزه مینو که به خربزه مشهدی نیز معروف است یکی از پرطرفدارترین انواع خربزه ایرانی به شمار می ‌رود. برای پرورش این خربزه باید از بهترین نوع بذر آن استفاده نمود زیرا هر چه کیفیت این بذر بهتر باشد محصول نهایی نیز مرغوب تر است. قیمت بذر خربزه با کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد ولی با توجه به برخی مسائل قیمت بذر در سال ۹۹ با افزایش روبرو شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق بذر خربزه مینو می توانید با ارائه کننده این محصول به بازار تماس برقرار کنید.

قیمت بذر خربزه مینو در سال 99

اطلاعاتی درباره روش کاشت بذر خربزه

اطلاعاتی درباره روش کاشت بذر خربزه

خربزه مینویی به عنوان یکی از پرفروش ترین انواع این محصول در کشور از طریق بذر و نشا تکثیر می ‌شود اما بیشترین کارایی و درصد موفقیت در پرورش این محصول مربوط به کاشت بذر می باشد. برای جوانه زنی سریع بذرها لازم است که آنها به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت درون آب ولرم خیسانده شوند و پس از آماده سازی بستر خاک کاشت آنها در عمق مناسبی از زمین انجام شود سپس روی آن را باید به خاک نرم پوشاند تا جوانه بتواند به راحتی از خاک بیرون بیاید.

پس از مراحل مذکور باید آبیاری انجام شود تا جوانه ها بتوانند از سطح خاک مرطوب سر بیرون آورند. از این مرحله تا جوانه زنی کامل و بیرون آمدن آنها از خاک حدود ۵ تا ۱۵ روز طول می ‌کشد که به طور مستقیم با شرایط آب و هوایی مرتبط است.

بهترین زمان کاشت بذر در مناطق گرمسیری اواسط زمستان و در مناطق معتدل اواسط یا اواخر بهار می باشد. فاصله بین دو بذر کاشته شده در زمین باید حدود ۷۰ سانتی متر باشد و عمق کاشت بذر حدود یک تا یک و نیم سانتی متر است. کیفیت خاک برای رشد بذر حائز اهمیت است و به همین دلیل بهترین خاک برای رشد بذر خربزه خاک های شنی، لومی و رسی می باشد که از زهکشی خوبی برخوردارند همچنین دمای مناسب برای رشد بذر بین ۲۳ تا ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.

فروشنده بهترین بذر خربزه مینو

فروشنده بهترین بذر خربزه مینو

فروشنده بهترین بذر خربزه مینو اقدام به عرضه این بذر با بهترین کیفیت و به صورت کاملا ضدعفونی شده در بسته بندی های مناسب نموده است. این فروشنده برای معرفی هر چه بیشتر محصول خود اقدام به ارائه وب سایت فروشگاهی نموده است و در آن مشخصات بذر خربزه را به طور کامل همراه با قیمت آن ذکر کرده است.

خریداران این بذر می توانند جهت سفارش این محصول به این وب سایت فروشنده مراجعه نمایند و اطلاعات لازم را در مورد این بذر به دست آورند علاوه بر آن به صورت اینترنتی سفارش خرید خود را ثبت نموده و آن رانهایی نمایند تا توسط فروشنده و در کوتاه‌ترین زمان به آدرس آنها ارسال شود.

فروشنده بذر خربزه مینو ان محصول را برای خریدارانی که به صورت عمده سفارش دهند با کمترین قیمت ارائه می کند تا هزینه تمام شده کاشت این محصول به خصوص برای کشاورزان کمتر باشد.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • سیزده − سه =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *