فروش عمده بذر خربزه مینو مشهدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات انواع بذر خربزه مینوقیمت خرید بذر خربزه مینو مشهدی

فروش عمده بذر خربزه مینو مشهدی از روش ها عرضه این محصول در داخل کشور بوده است. این بذر در شرکت های هلندی تولید و فرآوری می شود بذر خربزه مینو در بسته بندی ها ۵۰۰ گرمی تولید می شود. تیپ این میوه آناناسی می باشد. بذر مینو بوته های قوی داشته و محصول بیشتری را تولید می کند. از این بذر بیشتر در زمین ها گلخانه ای برای تولید خربزه استفاده می کنند با استفاده کردن از بذر مینو می توان میزان تولید خود را به چند برابر افزایش داد.

فروش عمده بذر خربزه مینو مشهدی

مشخصات انواع بذر خربزه مینو

مشخصات انواع بذر خربزه مینو مشخصات انواع بذر خربزه مینو به این صورت بوده است که این بذر در قوطی های نیم کیلویی در بازار موجود است. بذر مینو را در اوایل بهار کشت می کنند زمان گلدهی این گونه تابستان است. هر بوته این بذر دارای ۴ عدد خربزه یکنواخت بوده است.

بذر مینو بعد از ۱۴ تا ۷ روز بعد از کاشت جوانه می زند. خربزه این بذر را بعد از ۴ ماه می توان برداشت کرد. از مشخصات این خربزه می توان به این موارد اشاره کرد که ظاهر خربزه مینو کشیده و بیضی شکل می باشد. رنگ این خربزه لیمویی خوش رنگ می باشد. در تمامی قسمت های گوشتی این خربزه شیرینی یکنواختی احساس می شود دلیل این مورد هم وجود قند در خربزه می باشد.

خربزه مینو گوشتی شیرین و خوش طعم معطر و آبدار دارد که به همین دلیل مشتریان زیادی را به سمت خود کشیده است. این بذر برای این که رشد خوبی از خود نشان دهید به آب و هوای گرم و آفتابی نیاز دارد.

هوای مرطوب برای رشد این گونه مناسب نبوده چون طعم آن را شیرین نمی کند. رنگ پوست این خربزه هم به صورت زرد می باشد که این زردی به صورت راه راه زیبایی خاصی به این محصول داده است.

قیمت خرید بذر خربزه مینو مشهدی

قیمت خرید بذر خربزه مینو مشهدی قیمت خرید بذر خربزه میوه مشهدی به میزان کیفیت و روش ها سفارش محصول مورد نظر بستگی دارد علاقمندان بذر خربزه مینو را با روش ها متعددی می توانند سفارش دهند یکی از این روش ها سفارش مستقیم بوده است که در این صورت بذر خربزه مینو با قیمت ارزان به دست مصرف کننده می رسد.

روش دیگر برای به دست آوردن بذر خربزه سفارش عمده آن می باشد که در این روش هم ذبر با قیمت کارخانه تامین می گردد. قیمت بذر خربزه تا حدودی به روش خرید مصرف کننده بستگی دارد بهتر است که همیشه بذر خربزه مینو را به روش بدون واسطه سفارش داد. در این روش هم محصول با قیمت مقرون به صرفه به دست مصرف کننده می رسد.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 6 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *