فروشگاه مرکزی بذر خربزه مشهدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگیهای بذر خربزه مشهدی اصلتولیدکنندگان بذر خربزه مشهدی

در حال حاضر با استفاده از دانش متخصصین و کارشناسان کشاورزی، بذرهای خربزه مشهدی استانداردی تولید شده اند که به هیچ عنوان در آن ها اثرات بذرهای تراریخته وجود ندارد و کاملا ارگانیک هستند. فروشگاه بذر خربزه مشهدی تمام تلاش خود را انجام می‌ دهد تا بهترین و با کیفیت ترین این میوه خوشمزه را در اختیار خریداران قرار دهند و باعث رضایت خاطره آن ها شوند.

فروشگاه مرکزی بذر خربزه مشهدی

ویژگیهای بذر خربزه مشهدی اصل

ویژگیهای بذر خربزه مشهدی اصل خربزه یکی از انواع گیاهان یکساله ای است که ساقه ای خزنده دارد. بهتر است برای تولید انواع خربزه مشهدی از شرایط آب و هوایی گرم و خشکی استفاده نمایید؛ چرا که تحت این شرایط کشت بذر خربزه مشهدی بهتر است و در نهایت با محصولات بیش تری مواجه خواهید شد. همچنین محصول شیرین تر می شود و خوش خوراک تر است. شما می‌ توانید بذر خربزه مشهدی را در خاک های رسی، شنی و لومی بکارید. توجه داشته باشید که این بذر در خاک های خیلی اسیدی رشد خوبی ندارد.

بذر خربزه مشهدی به دو صورت آبی و یا دیمی کاشته می شود. در کشت آبی آن از دو روش کشت قدیم و جدید استفاده می شود که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند و عمق جوی و عرض آن ها متفاوت است. شما باید بدانید که خربزه جزو گیاهان غیر نشایی است که قبل از کاشت بذر آن را دو ماه در گلدان های کاغذی و در محیط تحت شرایط ویژه کشت می دهند، پس از مناسب شدن شرایط آب و هوایی، آن را به محل اصلی پرورش انتقال می‌ دهند.

توجه داشته باشید که پس از کاشت، بذر گیاه را تکان ندهید؛ چرا که ریشه آن بسیار حساس است و امکان دارد گیاه از بین برود. اما می‌ توانید بذر خربزه مشهدی را در باغچه خود هم بکارید که برای این کار بذرها را به مدت دو ساعت در یک صفحه خیس کرده و ۴۸ ساعت آن را در یک پارچه نم دار بپیچانید تا به‌ خوبی سبز شود. پس از سبز شدن بذر آن‌ ها را در سینی های نشا کشت کرده و پس از اینکه گیاه ۳ تا ۵ سانتی متر شد، نشا را به زمین اصلی منتقل نمایید.

 توجه داشته باشید که گیاه نیاز به آبدهی ویژه ای دارد و اگر در فرایند تولید خربزه، نوسانات آبیاری داشته باشید، در نهایت باعث ترک خوردگی میوه می شود.

تولیدکنندگان بذر خربزه مشهدی

تولیدکنندگان بذر خربزه مشهدی فرایند تولید بذر خربزه نیاز به استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تجربه افراد کارکشته در این زمینه دارد. تولید کنندگان بذر خربزه مشهدی با استفاده از این امکانات، بذر خربزه خود را در قالب بسته بندی های ویژه ای به مشتریان خود عرضه می‌کنند و با این کار باعث تعدیل نیاز بازار می‌ شوند.

شما برای تهیه بذر خربزه مشهدی استاندارد خود می توانید از فروشگاه اینترنتی ما محصولات خود را تهیه نمایید و حتی آن ها را به صورت عمده در اختیار داشته باشید. با تهیه اینترنتی در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد و به انواع بذر خربزه مشهدی دسترسی خواهید داشت.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • یازده − پنج =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *