عرضه کنندگان بذر خربزه مشهدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بذر خربزه درجه یکقیمت انواع بذر خربزه مشهدی

خربزه مشهدی از نظر طعم بسیار فوق العاده می باشد و بسیاری از افراد به دنبال کشت بذر خربزه مشهدی در مناطق گرمسیری می باشند. بسیاری از شرکت ها وارد کننده بذر خربزه هستند. اما از نظر کیفیت، بذر مشهدی بسیار مرغوب می باشد.

بسیاری از تولیدکنندگان بذر خربزه در مشهد از عرضه کنندگان بذر خربزه مشهدی به سایر نقاط کشور می باشند. این نوع بذر به علت مطابقت با اقلیم آب و هوایی ایران بسیار مورد استفاده در مناطق گرمسیری می باشد.

عرضه کنندگان بذر خربزه مشهدی

مشخصات بذر خربزه درجه یک

مشخصات بذر خربزه درجه یک از مشخصات بذر خربزه درجه یک می توان به :

  1. محصول به دست آمده از بذر خربزه درجه یک می باشد.
  2. دارای قیمت بسیار مناسبی در مقابل بذر های مشابه می باشد.
  3. میزان محصول تولیدی از بذر خربزه پربار می باشد.
  4. مناطق قابل کشت برای بذر خربزه خورشیدی بیشتر مناطق گرمسیری می باشد.

بذر خربزه خاتونی نمونه ای از گیاه خربزه می باشد که به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم کاشت می شود. بذر این گیاه توسط اصلاح گران تولید نمی شود اما بازدهی آن به اندازه بذر های اصلاح شده می باشد. دارای ظاهر دوکی شکل و گوشت سفید مایل به زرد می باشد. طعم و مزه عالی و شیرین دارد.

نحوه کاشت بذر خاتونی با توجه به دوره رشد کوتاه و بلند، متفاوت می باشد. در دوره رشد کوتاه از روش نشایی برای کاشت استفاده می شود. نحوه آبیاری، میزان نور، کود و خاک لازم برای کاشت این نوع بذر مهم است.

خاک لازم برای کاشت باید شنی و سبک باشد، کود لازم باید حاوی فسفر و پتاسیم و سایر مواد لازم باشد. میزان نور و آبیاری نیز باید به مقدار لازم جهت رشد این نوع بذر در نظر گرفته شود تا محصول مرغوب خربزه در زمان معلوم به بار بشیند.

قیمت انواع بذر خربزه مشهدی

قیمت انواع بذر خربزه مشهدی قیمت انواع بذر خربزه مشهدی با توجه به نوع، کیفیت و وزن گرمی آن متفاوت می باشد. بذر خربزه درختی پاپایا، گونه ای استوایی است که قابلیت کشت در ایران را دارد و می تواند به عنوان یک منبع درآمد عالی برای خریداران به حساب بیاید.

قیمت بذر های خربزه مشهدی و بذر خربزه پاپایا بستگی به عواملی همچون کیفیت، نوع کاشت و مرغوبیت دارد. نحوه فروش و عرضه آن برای کشاورزان و مشتاقان به کاشت این محصولات هم به صورت حضوری و هم اینترنتی می باشد.

پاپایا در مقابل آفات بسیار مقاوم بوده و ارتفاع آن بیشتر از یک یا دومتر نمی باشد. قابلیت کاشت این میوه هم در گلخانه و هم گلدان می باشد. جزو محصولات پربازده بوده و نحوه کاشت بذر آن مانند سایر بذرهای خربزه بوده و دارای طعمی عالی می باشد.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 بعلاوه یک =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *