عرضه مستقیم بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بذر گوجه فرنگی موبیل قوطیقیمت خرید بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی

عرضه مستقیم بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی باعث شده تا خریداران که بیشتر کلی محصولات را می خرند، راحت تر‌ آنها را به دست آورند. قابل ذکر است، ارائه دهنده زمینه را طوری را فراهم آورده تا خرید بذر گوجه فرنگی بدون واسطه و با هزینه های مناسبی انجام شود. در هر صورت، بهترین پخش کننده این عرصه، مشتریان را در جریان جدیدترین قیمت بذر گوجه با کیفیت نیز قرار می دهد.

عرضه مستقیم بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی

مشخصات بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی

مشخصات بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی مهمترین مشخصات بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی چیست؟ این نوع از محصول یکی از محبوب ترین ‌ها بوده که می توان آن را در فضای باز و یا این که گلخانه ها کشت کرد. از طرفی، میوه ای که می دهد نیز کاربردهای مختلفی دارد. به هر حال، جزئیات دقیق از ویژگی ها را در زیر بیان می نماییم:

  • مدت زمان میوه دهی بین ۱۳۰ تا ۱۳۵ روز است در راسته محصولات نیمه رس قرار می گیرد.
  • وزن هر کدام از گوجه هایی که به دست می آید، ۱۴۰ گرم است.
  • آنها شکل ظاهری گرد خواهند داشت.
  • مناسب برای تولید رب می باشند.

اما خود بذرها کاملاً استاندارد بوده و هیچ نوع آفت و یا بذرهای گیاهان دیگر در آن دیده نمی شود. با خیالی آسوده می توان آنها را در محیط های مختلف نگهداری کرد و سپس استفاده نمود. قوطی هایی که برای این منظور انتخاب می ‌شوند، بیشترشان با کیفیت هستند و البته بر روی شان‌ مسائلی همچون استاندارد و نحوه استفاده درج شده است.

به هر حال، این نوع از بذرها ویژگی های زیادی دارند که همین مسئله سبب پرفروش شدن‌ آنها در بازار گردیده است. شما هم اگر به فکر کشت چنین محصولی هستید، پیشنهاد می نماییم که از بذر مطرح بحث ما استفاده کنید.

قیمت خرید بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی

قیمت خرید بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی راجع به قیمت خرید بذر گوجه فرنگی موبیل قوطی باید گفت، این محصولات به دلیل این که گوناگون هستند، با بهای متفاوتی عرضه می گردند. اما موضوعات مهمی که در قیمت گذاری شان‌ اثر مستقیم دارد را می توان به کیفیت، زمان تولید، نحوه کشت، تمیزی و وزن هر قوطی ربط داد.

همچنین نرخ عمده با جزئی فرق زیادی دارد و به این ترتیب، مشتریان عمده می توانند خیلی راحت آنها را کلی و با هزینه های کمتری خریداری کنند. ولی اگر شما در حوزه تجارت و کشت این محصولات می باشید، می توانید بهای محصول را از این مجموعه به دست آورید.

عرضه کننده در کنار اعلام نمودن نرخ ها، راهنمایی های مفیدی را نیز انجام می دهد تا شما بدون دغدغه بذر درجه یک را سفارش دهید. برای کسب معلومات، با شماره های زیر بهتر است که تماس برقرار نمایید.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 منهای 4 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *