عرضه مستقیم بذر پیاز طلایی اطلس

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بذر پیاز طلایی اطلسقیمت فروش بذر پیاز طلایی اطلس

پیاز، یکی انواع سبزیجاتی که برای غذا های زیادی استفاده می‌ شود. معمولاً در کشور ما با توجه به آب و هوایی که وجود دارد، پیاز ها رشد پیدا می ‌کنند. یکی از انواع بذر پیاز ها ،بذر پیاز طلایی اطلس است. این بذر ها میوه دهی فوق العاده ای دارند و همچنین در برابر تغییرات آب و هوایی نیز از خود مقاومت نشان می ‌دهند. عرضه مستقیم بذر پیاز طلایی اطلس امروزه در اکثر استانهای کشور انجام می ‌گیرد.

عرضه مستقیم بذر پیاز طلایی اطلس

مشخصات بذر پیاز طلایی اطلس

مشخصات بذر پیاز طلایی اطلس بذر پیاز طلایی اطلس رشد بسیار خوبی دارند و شما می توانید به راحتی این پیاز ها را در خانه خود نیز رشد بدهید. دوم این که در طلایی اطلس وجود دارد این هفته این پیاز ها ه هستند و شما می توانید به راحتی بسته ‌بندی این پیازها را بس کرده و آنها را استفاده نمایید بعد از اینکه بعضی از پیاز طلایی اطلس را در خواب کاشتی حتماً به آن رسیدگی کنید در قطعه کاویاری مناسبی شود قطعا سیاست‌ های تولید شده نیز دارای کیفیت بالاتری می باشند.

بهترین زمان کاشت بذر پیاز طلایی اطلس وجود دارد، اوایل فصل بهار است. اگر شما بذری که خریداری کردید را به خوبی نگهداری کنید، ۲ تا ۳ سال استفاده می ‌شود. همچنین سعی کنید که در دمای مناسبی این بذر ها را بکارید تا جوانه بدهد.

بهتر است که این بذر ها، به روی پشته ها در فاصله ۳۵ تا ۴۰ کاشته شود. همچنین خاک مناسب را انتخاب کنید، خاک مناسبی که باعث می ‌شود محصول پر بار تر باشد خاک مرطوب می ‌باشد.

قیمت فروش بذر پیاز طلایی اطلس

قیمت فروش بذر پیاز طلایی اطلس بذر پیاز طلایی اطلس یکی از انواع پیاز های خوشمزه ای می باشد که در اکثر بازارهای ایرانی به فروش می رسد. با توجه به اینکه پیازها بهتر رشد پیدا می ‌کند، شرکت اطلس اقدام به تولید بذر پیاز طلایی اطلس به صورت بسته بندی شده کرده است.

قیمت فروش بذر پیاز طلایی اطلس بر اساس عوامل زیادی گذاشته می شود. این قیمت ها به صورت کاملاً متناوب هستند. با توجه به اینکه این شرکت خاص در جهت حفظ رضایت مشتری های عزیز و گرامی قدم بردارد، قیمت فروش بذر پیاز خود را ارزان ‌تر از انواع دیگر قرار داده است .

قیمت بذر پیاز بستگی به عوامل زیادی مانند کیفیت و همچنین بسته بندی وجود دارد که هر کدام از این عوامل در بذر پیاز طلایی اطلس به صورت کاملا با کیفیت وجود دارند. این بذر ها با توجه به آب و هوایی که در آن کشت می شوند، میوه می دهند. پیاز های کشت شده، دارای مواد زیادی می باشند.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • یازده منهای یک =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *