صادرات بذر استاندارد گوجه فرنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی کیفیت بذر استاندارد گوجه فرنگی ایرانیقیمت بذر استاندارد گوجه فرنگی در آسیا

گوجه فرنگی از گیاهانی است که در تمامی فصول وجود آن الزامی است. گوجه فرنگی در غذاهای بسیار متنوعی تولید می‌ شود و به همین دلیل تولید کنندگان کثیری هستند که برای تولید گوجه فرنگی مرغوب تمایل به استفاده از بذر استاندارد دارند. بذر استاندارد گوجه فرنگی توسط شرکت های دانش بنیان و با استفاده از تجربه افراد تولید می‌ شود. صادرات بذر استاندارد گوجه فرنگی در جایگاه ویژه ای قرار دارد و همه ساله تعداد بسیار زیادی از این بذر به کشورهای مختلفی از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود.

صادرات بذر استاندارد گوجه فرنگی

بررسی کیفیت بذر استاندارد گوجه فرنگی ایرانی

بررسی کیفیت بذر استاندارد گوجه فرنگی ایرانی برای اینکه گیاه گوجه فرنگی اعلایی را از مزارع خود برداشت نمایید، باید ابتدا خاک باغچه خود را شیار داده و بذر مرغوب را روی آن بریزید و بر روی آن خاک بپاشید. باید به طور روزانه و مرتب آن ها را آبیاری کنید. بعد از این که گیاه به خوبی جوانه زد، باید صبر نمایید تا اندازه آن به ۵ تا ۱۰ سانتی متر برسد. این جوانه ها نشا هستند و شما می‌توانید نشا را به آرامی از خاک بیرون آورید و آن ها را در جایگاه مناسبی بکارید.

اما ما دارای انواع بذرهای گوجه هستیم. یکی از آن ها بذر گوجه گیلاسی بزرگ ارگانیک است. هر بوته آن می‌ تواند تا حدود ۱۵ کیلوگرم باردهی داشته باشد. این نمونه از بذر نیاز به آفتاب کامل دارد و دوره زندگی آن یکساله می باشد. فصل کاشت آن بهار است و نیاز به آبیاری متوسطی دارد.

بسته بندی های این نمونه از بذر گوجه فرنگی متفاوت است و در هر بسته آن بیش از ۱۰۰۰ عدد بذر وجود دارد که شما می توانید به راحتی آن ها را تکثیر نمایید‌. این بذرها فرآوری شده هستند و درصد جوانه زنی بالایی دارند.

بذر گوجه فرنگی سوپر چف هم یکی از انواع بذرهای شناخته شده ای است که میوه آن کشیده و صاف است. شما می توانید در فضای باز و گلخانه ای از این بذر استفاده نمایید. گوجه فرنگی سوپر چف، زودرس می باشد و شکل تخم مرغی کشیده ای دارد. این بذر نیاز به آفتاب کامل دارد و طول دوره آن یک سال است. نیاز به آبیاری متوسطی داشته و باردهی بالایی دارد.

بذر گوجه فرنگی کومودورو هم نمونه دیگری از بذرهای گوجه فرنگی است که کشیده و بیضوی شکل می باشد و رنگ قرمز خوشرنگی دارد. این گوجه فرنگی آبدار است و در شرایط مطلوب ارتفاع آن به بیش از ۲ متر هم می‌ رسد. نیاز به نور کامل آفتاب دارد و دوره بلوغ آن ۸۵ روزه می باشد، بهترین زمان برای کاشتن آن فصل بهار است و میزان باردهی بالایی دارد.

قیمت بذر استاندارد گوجه فرنگی در آسیا

قیمت بذر استاندارد گوجه فرنگی در آسیا امروز فروش بذر گوجه فرنگی استاندارد بسیار زیاد شده است؛ چرا که تولید کنندگان به نیاز بازار مطلع هستند و بهترین بذر گوجه فرنگی را در اختیار خریداران قرار می دهند. قیمت بذر گوجه فرنگی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها نوع گوجه فرنگی می باشد. اما شما با تهیه عمده هریک از این بذرها می‌ توانید خریدی اقتصادی داشته باشید و با پرداخت کم ترین هزینه به محصول با کیفیتی دست یابید.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • هشت − 2 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *