صادرات بذر استاندارد پیاز ارغوان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های بذر استاندارد پیاز ارغوان چیست؟قیمت بذر استاندارد پیاز ارغوان

پیاز ارغوان به خاطر طعم بی نظیر و کیفیت برتر خود علاقه مندان زیادی دارد. بذر این محصول در بسته بندی های استاندارد و ایمن به دست مشتری می رسد. صادرات بذر استاندارد پیاز ارغوان، از سمت ایران به سوی شیخ نشین های حوزه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی، بحرین و عمان و هم چنین کشور های دوست و برادر یعنی عراق، یمن، سوریه و لبنان در کنار همسایه های شمالی نظیر ارمنستان و گرجستان در حال انجام می باشد.

صادرات بذر استاندارد پیاز ارغوان

ویژگی های بذر استاندارد پیاز ارغوان چیست؟

ویژگی های بذر استاندارد پیاز ارغوان چیست؟ انواع بذر استاندارد پیاز ارغوان، به شکل دانه های یکدست و الک شده ارائه می شود. در نتیجه در زمان کشت، عملکرد شایسته ای را از خود به نمایش می گذارد. همگی بوجاری شده بوده تا در طول دوره زراعی، هیچ یک از عوامل بیماری زا توانی باری نفوذ و خسارت زایی نداشته باشند.

گیاه پیاز با استفاده از ریشه زایی قوی که انجام می دهد، املاح مورد نظر خود را از خاک دریافت نموده تا بیشتری بازدهی را بدون دریافت هر گونه ماده شیمیایی، عرضه کرده باشد.

بذر پیاز نیاز به خاکی نرم و مغذی برای رشد حداکثری دارد. در حقیقت تمامی شرایط مانند آبیاری مناسب و به موقع، نوردهی ایده آل و هم چنین کود های ارگانیک باید در اختیار آن قرار بگیرد. در نتیجه بیشترین بازدهی را در کوتاه ترین زمان ممکن به همراه خواهد داشت.

این محصول به کمک ریشه زایی قوی که ایجاد می کند، آب دریافتی را در ریشه های خود ذخیره نموده تا در زمان لازم از آنها بهره مند شوند.

قیمت بذر استاندارد پیاز ارغوان

قیمت بذر استاندارد پیاز ارغوان صادرات بذر پیاز ارغوان به خاطر نوسانات بازار ارز و هم چنین مصرف کننده بودن کشور های مقصد، می تواند سود آوری بالایی را برای منطقه به همراه داشته باشد. ارسال محصولات در قوطی های پلمپ شده و خالی از هوا، انجام می شود. در نتیجه هیچ محیطی برای فعالیت میکروارگانیسم های بیماری زا به وجود نیامده و به صورت سالم در دسترس مشتری قرار می گیرد.

این موضوع سبب می شود تا در طول مسیر، ضربه های احتمالی وارد شده را تحمل نموده و خریدی درجه یک را به انجام برساند. هم چنین در کنار بار، برگه های آزمایشگاهی بین المللی که حاوی اطلاعات جامع در خصوص عناصر موجود در ماده می باشد، پیوست خواهد شد.

به منظور آگاهی از آخرین قیمت بذر پیاز ممتاز، تنها کافیست تا از طریق تلفن همراه هوشمند خود با یکی از چندین شماره قید شده در سایت ارتباط برقرار نموده و حجم مورد نظر خود را در ابعاد عمده تعیین نمایید. در نتیجه کالا در کوتاه ترین بازه زمانی به دست متقاضی رسیده تا خریدی مقرون به صرفه را انجام داده باشد.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − دو =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *