صادرات انواع بذر پیاز طلایی اطلس

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع بذر پیاز طلایی اطلسقیمت فروش بذر پیاز طلایی اطلس

پرورش پیاز از طریق کاشت بذر آن می باشد و کیفیت بذر پیاز می تواند در میزان و نوع محصول نهایی بسیار موثر باشد. بذر پیاز طلایی اطلس از بهترین این بذرها است که می تواند در تولید باکیفیت ترین پیاز موثر باشد.

این بذر به میزان زیادی در کشور تولید می شود به گونه ای که صادرات آن به دیگر کشورها نیز انجام می شود.

صادرات انواع بذر پیاز مذکور به بسیاری از کشورها انجام می شود و به دلیل بالا بودن قابل توجه نرخ ارز، صادرات این محصول می تواند برای کسانی که در زمینه فروش انواع بذر فعالیت دارند سود فراوانی به دنبال داشته باشد.

صادرات انواع بذر پیاز طلایی اطلس

بهترین نوع بذر پیاز طلایی اطلس

بهترین نوع بذر پیاز طلایی اطلس

از بهترین انواع بذر پیاز مورد استفاده برای پیاز کاران در داخل کشور می توان به بذر پیاز اطلس طلایی اشاره کرد. این بذر دارای امتیازات و ویژگی های بسیار خوبی است که آن را از سایر بذرها متمایز کرده است.

بهترین نوع این بذر دارای درجه خلوص بالا به میزان ۹۹ درصد است و کمترین مقدار علف هرز یا هر دانه دیگر در آن وجود دارد. این بذر قدرت نامیه بالایی دارد که به ۷۵ درصد می رسد و یکی از بهترین و بالاترین قوه های نامیه در میان انواع بذرهای پیاز را دارد.

یکنواختی اندازه در میان این بذر بسیار زیاد است و درصد دانه های شکسته و شکل های غیر استاندارد در آن بسیار ناچیز است.

این بذر از نظر ژنتیکی کاملا اصلاح شده است و از ویژگی های بهترین این بذر مقاومت بالا در برابر انواع مختلف بیماری های پیاز است و مقاومت بهتری نسبت به انواع بذرهای پیاز در برابر سرما دارد اما ترجیحا بهتر است با گرم شدن هوا در بهار کشت آن انجام شود تا به خوبی رشد و نمو کند.

قیمت فروش بذر پیاز طلایی اطلس

قیمت فروش بذر پیاز طلایی اطلس قیمت فروش بذر پیاز طلایی قبل از هر چیز به میزان عرضه و تقاضای آن بستگی دارد و هر چه کشت پیاز در آن سال توسط کشاورزان بیشتر انجام شود تقاضای بیشتری برای این بذر وجود خواهد داشت؛
علاوه بر این صادرات این بذر به ویژه در شرایط کنونی که نرخ ارز بالا است می تواند قیمت داخلی این محصول را با افزایش مواجه کند.

خریداران این بذر راه های زیادی برای اطلاع از قیمت این محصول دارند. آنها می توانند قیمت بذر پیاز طلایی را از همین وب سایت به دست آورند و در تماس آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی استعلام قیمت این محصول را انجام دهند.

استعلام قیمت از طریق تماس تلفنی روش دیگر اطلاع از قیمت این بذر است که به راحتی و در حداقل زمان امکان پذیر است.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • هفت بعلاوه هفت =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *