شرکت عرضه بذر هندوانه به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره بذر هندوانهتوزیع کنندگان انواع بذر هندوانه عمده

بذر هندوانه عمده

هندوانه میوه ای جالیزی و تابستانی است که طبع خنکی دارد و برای رفع عطش و پایین آوردن دمای بدن درفصل گرم سال استفاده فراوانی دارد.هندوانه مزه شیرین دارد وبه خاطر مواد مغذی موجود در آن ضد سرطان است.

منبع بذر هندوانه از قاره آفریقا و کشور هندوستان است که به عنوانه بذر میوه جالیزی درهمه جای جهان کشت می شود.ایران نیز در این زمینه فعالیت های خوبی دارد.

شرکت عرضه بذر هندوانه به صورت عمده

همه چیز درباره بذر هندوانه

همه چیز درباره بذر هندوانه انواع بذر هندوانه از نظر میوه، شکل هندوانه،طعم و پوست و همچنین انداره آن با هم متفاوتند.رنگ میوه یعنی گوشت هندوانه معمولا قرمز ویا صورتی رنگ پوست هندوانه سبز راه راه ویا سبز کم رنگ است.

بذر هندوانه در بهار و یا تابستان و در فضای آزاد کشت می شود ولی در فصل پاییز و زمستان به روش گلخانه ای کشت می شود.بذر هندوانه قبل از کاشت باید خیس بخورد و۲۴ ساعت زمان مناسبی برای خیس خوردن بذر هندوانه است.بذر هندوانه در عمق چند سانتی متری زمین و فاصله آن ها از هم بین نیم مترو یا ۹۰ سانتی متر است.

بذر هندوانه درجه یک برای رشد به نور و گرمای مستقیم خورشید احتیاج دارد یعنی هرچه که نور خورشید مستقیم بر هندوانه بتابد هندوانه بهتر رشد می کند.

همچنین بذر هندوانه برای رشد به خاک مناسب وکود دامی پوسیده به میزان لازم احتیاج دارد.آبیاری هندوانه معمولا هرچند روز یکبار در هوای گرم انجام می شود.

مهمترین واصلی ترین نوع بذر هندوانه ای که در بازار موجود است هندوانه با رنگ پوست سبز تیره و همین طور گوشت قرمز است

توزیع کنندگان انواع بذر هندوانه عمده

توزیع کنندگان انواع بذر هندوانه عمده توزیع کنند گان بذر هندوانه با عرضه بذر خوب و مرغوب در بازار شرایط خرید آسان را برای کسانی که در کار کاشت هندوانه فعالیت دارند را فراهم کرده اند.

توزیع بذر هندوانه در نمایندگی های پخش بذر هندوانه بهترین راه است چراکه هندوانه کاران می توانند یک بذر مرغوب را با ارزان ترین قیمت تهیه کرده وآن را کشت کنند.

تولیدی های بذر هندوانه با کمک این نمایندگی ها بذرهایی در سطح کیفی بالا و قیمت مناسب و همچنین در حجم زیاد وارد بازارکرده در بسته بندی های مختلف در اختیار خریدارن این محصول قرار می دهند.

همچنین توزیع بذر هندوانه از طریق اینترنتی وسایت شرکت های توزیع کننده بذر هندوانه نیز انجام می گیرد بدین صورت که خریدار بذر هندوانه وارد سایت شرکت تولیدی بذر هندوانه شده و اقدام به خرید بذر هندوانه می کند.

توزیع کنندگان بذر هندوانه همچنین از طریق مغازه های فروش بذر محصولات کشاورزی بذر هندوانه را در بین کسانی که در این زمینه فعالیت دارند توزیع می کنند.

البته در ایران نیز شرکت های زیادی وجود دارند که بذر هندوانه را ازکشورهای خارجی وارد کرده وآن را دربازار توزیع می کنند.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + هفت =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *