خرید عمده بذر گوجه فرنگی واریته سیوند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بذر گوجه فرنگی واریتهبررسی قیمت بذر گوجه فرنگی واریته سیوند

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمینه تولید گوجه فرنگی وجود دارد انتخاب بذر مناسب می باشد زیرا کیفیت محصول تولیدی به طور مستقیم با بذر آن مرتبط است و به دلیل وجود تنوع بالایی از بذر گوجه فرنگی انتخاب نوع آن اهمیت زیادی دارد؛ یکی از بهترین های این محصول بذر گوجه فرنگی واریته سیوند است که می ‌توان آن را به صورت عمده از فروشنده آن خریداری کرده و در آدرس دلخواه آن را دریافت نمود.

خرید عمده بذر گوجه فرنگی واریته سیوند

مشخصات بذر گوجه فرنگی واریته

مشخصات بذر گوجه فرنگی واریته یکی از بذرهای گوجه فرنگی تولیدی در کشور که محصول میان رس را ارائه می ‌کند بذر گوجه فرنگی واریته سیوند می باشد که میوه تولید شده از آن دارای شکل کروی است که یکی از محبوب ترین انواع گوجه فرنگی از نظر ظاهر در ایران و خارج کشور می باشد؛ این شکل گوجه فرنگی از بازاریابی آسانی برخوردار است همچنین حمل و نقل نیز راحت تر می باشد.

برخی دیگر از مشخصات این بذر گوجه فرنگی اصل به طور خلاصه شامل موارد زیر می شود :

  • این بذر نسبت به عوامل بیماری زا کاملاً ضدعفونی شده است و برای این کار از ترکیبات مناسب استفاده شده تا باعث ایجاد حساسیت در پوست دست نشوند.
  • وزن گوجه فرنگی به دست آمده از این واریته متوسط است و به حدود ۱۶۰ گرم می رسد و که یکی از بهترین انواع گوجه فرنگی است زیرا سایز آن از بازار پسندی زیادی برخوردار هستند.
  • میزان راندمان به دست آمده از این بذر قابل توجه است و این مسئله صرفه اقتصادی بالایی را نشان می ‌دهد.
  • گوجه فرنگی های به دست آمده از این بذر و بوته آنها نسبت به بسیاری از بیماری های مخصوص گوجه فرنگی مقاوم هستند و به همین دلیل نیاز به سم پاشی کمتری دارند و محصول نهایی از سلامت بیشتری برخوردار خواهد بود.

بررسی قیمت بذر گوجه فرنگی واریته سیوند

بررسی قیمت بذر گوجه فرنگی واریته سیوند قیمت بذر گوجه فرنگی واریته سیوند رابطه مستقیمی با محصول به دست آمده از آن دارد به این معنا که کیفیت گوجه فرنگی تولید شده از این بسیار عالی است و به همین دلیل قیمت این بذر نیز به دلیل افزایش تقاضا برای آن بالا خواهد بود.

این بذر در داخل کشور اصلاح شده است و به عنوان یکی از بذرهای سازگار با شرایط آب و هوایی ایران از خریداران زیادی برخوردار است که موجب شده است نرخ این محصول نسبت به برخی از بذرهای دیگر بالاتر باشد کرد اما در نهایت با توجه به بالا بودن کیفیت گوجه فرنگی به دست آمده از آن، خرید این محصول از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد.

قیمت آن بذر در سال‌های اخیر با توجه به بالا رفتن قیمت گوجه فرنگی افزایش یافته است و از برخی کشورهای همسایه خریداران عمده زیادی برای این محصول سفارش داده اند که باعث افزایش نرخ این بذر گوجه فرنگی بسته بندی شده است و در نهایت این که نوع بسته بندی این محصول که اغلب در قوطی های فلزی استاندارد می باشد می تواند بر نرخ آن هر چند اندک تاثیر بگذارد و یکی از عوامل موثر در قیمت این محصول باشد.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • سیزده − سه =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *