تولیدکنندگان بذر استاندارد گوجه فرنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بذر استاندارد گوجه فرنگیخرید آسان بذر استاندارد گوجه فرنگی

از بذر استاندارد گوجه فرنگی خشک شده بسته بندی می توان یک گیاه پیوندی با دانه های کنترل شده درست کرد.کاشت نشاء گوجه فرنگی، ساده ترین روش برای کاشت و پرورش گوجه فرنگی است. یک گیاه گوجه فرنگی می تواند به صورت ژنتیکی برای چندین نسل بدون زاد و ولد مجدد تکثیر شود.

تولیدکنندگان بذر استاندارد گوجه فرنگی

مشخصات بذر استاندارد گوجه فرنگی

مشخصات بذر استاندارد گوجه فرنگی گوجه فرنگی از جمله سبزیجات پرخاصیت است که به صورت پخته و خام مصرف می شود. اگرچه در سال های اخیر گوجه فرنگی در تمام فصول سال یافت می شود اما گوجه فرنگی های ارگانیک تابستانه طعم بهتری دارند. شما می توانید در خانه گوجه فرنگی ارگانیک بکارید و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید، برای این کار لازم نیست باغچه داشته باشید بلکه در گلدان نیز می توانید گوجه فرنگی بکارید و شما فقط به آفتاب و گرمای مناسب نیاز دارید.

بذر گوجه فرنگی صادراتی مناسب برای کاشت داربستی در فصل پاییز و زمستان مناسب جهت کشت در گلخانه و فضای باز می باشد. بوته بذر گوجه گلخانه ای با باردهی بالا و بدون هیچگونه آفتاب سوختگی بوده و تعداد میوه در هر خوشه ۵-۶ میوه با متوسط وزن ۲۱۰-۲۴۰ گرم است.طعم میوه ها بسیار دلپذیر و رنگ آن ها قرمز تیره شفاف می باشد. میان گره ها کوتاه میوه ها دارای ماندگاری طولانی هستند.کاشت محصولات را با توجه به نوع و خصوصیات رقم، شرایط محیطی موجود، عوامل اقتصادی و… باید تعیین نمود تا بهترین افزایش در کیفیت و کمیت محصول حاصل شود. در کشت گلخانه ای، زمان های نا مساعد باید از دوران کشت حذف شوند و زمان نامساعد نباید در فاصله برداشت محصول قرار گیرد. بنابراین بهترست کشت را به نحوی انجام داد که فصول نامساعد در آغاز فصل کشت یا آخر فصل برداشت باشد. در ضمن تاریخ کاشت محصول باید به گونه ای باشد که در زمان برداشت محصول قیمت مناسبی در بازار داشته باشد.

خرید آسان بذر استاندارد گوجه فرنگی

خرید آسان بذر استاندارد گوجه فرنگی در کاشت گوجه فرنگی گلخانه ای قبل از کاشت بذر باید بذر ها را خیساند.چون سطح بذر گوجه فرنگی سفت و خشن است.بذر گوجه فرنگی ارزان بوده و به همین دلیل برای صادرات مناسب است.همچنین میوه بذر گوجه فرنگی،بوته بسیار قوی تولید میکند که نسبت به بیماری های ویروسی و باکتریایی و قارچی گوجه فرنگی مقاوم است.

با کاشت گوجه فرنگی هر زمان که بخواهید، می توانید از گوجه های سالمی که خود کاشته اید استفاده کنید،گوجه فرنگی از نظر شکل به چهار دسته کروی، کبابی، خمیری و گیلاسی تقسیم می شود.

در کاشت بذر گوجه فرنگی برای گسترش ریشه های عمیق و قوی خود احتیاح به زمینی شنی یا شنی لومنی، قوی، پوک، نرم، عمیق با زهکشی مناسب دارد. این خاک باید غنی از مواد غذایی و عاری از عوامل بیماری زا باشد

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • هشت + دو =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *