بازار عرضه بذر خربزه مشهدی مینو

آنچه در این مقاله می خوانید...

بذر خربزه مشهدی مینو چه خصوصیاتی دارد؟فروشگاه بذر خربزه مشهدی مینو

یکی از مشهورترین انواع خربزه موجود در کشور ما که به مقدار زیادی تولید می شود و حتی صادرات آن به کشورهای دیگر انجام می گردد خربزه مشهدی می باشد. این خربزه از بذرهای مرغوب و با قدرت جوانه زنی سریع به دست می آید و دارای ارقام مختلفی می باشد. بذر خربزه مشهدی مینو یکی از معروف ترین این بذرها است که در بازار عرضه این بذر به فروش گذاشته شده است و خرید آن به سهولت ممکن است.

بازار عرضه بذر خربزه مشهدی مینو

بذر خربزه مشهدی مینو چه خصوصیاتی دارد؟

بذر خربزه مشهدی مینو چه خصوصیاتی دارد؟ بذر خربزه مشهدی مینو یکی از بهترین این بذرهای این میوه می باشد که در اصل توسط شرکت روزن سید هلند تولید شده است. این بذر مخصوص کاشت در فضای باز می باشد و می توان آن را به صورت مستقیم در زمین اصلی کاشت یا این که نشاء آن را برای استفاده و کاشت در زمین مورد استفاده قرار داد.

این بذر را می ‌توان قبل از کاشت در زمین به راحتی در آب خیساند تا جوانه به راحتی از پوست سخت آن خارج شود. این بذر به ۳ تا ۵ روز زمان نیاز دارد تا بتواند جوانه بزند و دمای جوانه زنی آن بین ۱۸ تا ۲۵ درجه سانتی گراد است.

زمان مناسب برای کاشت این بذر بهار و تابستان است و از مقاومت بالایی نسبت به گرما برخوردار است. بذر خربزه مشهدی را می توان در مناطق گرمسیر و معتدل پرورش داده و امکان بذر گیری از این بذر وجود ندارد.

بسته بندی این بذر قبل از قرار دادن در کیسه های نایلونی و فلزی کاملا ضد عفونی شده اند. دانه های این بذر از نظر اندازه یکنواختی بالایی دارند و به همین دلیل میوه های تولید شده از این بذر نیز دارای یکدستی زیادی هستند. به طور متوسط از هر بوته آن دو تا چهار میوه به دست می آید همچنین در هر هکتار به ۱۰ تا ۱۲ هزار انشاء از این بذر نیاز است.

فروشگاه بذر خربزه مشهدی مینو

فروشگاه بذر خربزه مشهدی مینو

فروشگاه بذر خربزه مشهدی مینو اقدام به عرضه بذر خربزه مرغوب این میوه آبدار نموده است و کسانی که در زمینه فروش بذر انواع محصولات کشاورزی فعالیت دارند یا پرورش دهنده این خربزه می باشند به این بذر با کیفیت نیاز دارند.

خریداران می ‌توانند در هر تماس با مسئول فروش این فروشگاه از مشخصات این بذر اطلاعات کاملی به دست آورند و به صورت تلفنی آن را سفارش دهند. همچنین می توانند به وب سایت فروشگاه مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی با جزئیات کامل را در این وب سایت مطالعه نموده و به صورت آنلاین سفارش خرید خود را اعلام کنند تا در کوتاه ترین زمان سفارش بذر در بسته بندی های ویژه برای آنها و به هر نقطه ایران که مایل باشند ارسال گردد.

آقای عماد سازگار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کشت و صنعت دشت سبز داناب شما را به خرید محصولات بذر کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 9 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *